AUTOCOMPLETE

Categorie navigatie:

Heeft u vragen of advies nodig ?

Ma-Vrij. 9.00-20.00
Zat 9.00-12.00
Bel 053-851 3203 of Mail

Beschikbaarheid: 1 tot 3 werkdagen

Manufacturer: Virumed

Normale prijs: € 9,98

Speciale prijs: € 9,48

Virumed Koortslip SPF 30 creme 15 ml
Virumed is een preventieve koortslipcrème ter voorkomingvan een koortslip of koortsuitslag. Men dient Virumed tijdigte gebruiken, op de momenten dat men een verhoogde kans heeft op koortslippen bijvoorbeeld door blootstelling aan de zon, een verlaagde weerstand of als men perse geen koortslip wil krijgen.
Virumed Koortslip SPF 30 creme 15 ml
Virumed is een preventieve koortslipcrème ter voorkomingvan een koortslip of koortsuitslag. Men dient Virumed tijdigte gebruiken, op de momenten dat men een verhoogde kans heeft op koortslippen bijvoorbeeld door blootstelling aan de zon, een verlaagde weerstand of als men perse geen koortslip wil krijgen.

Indien er al sprake is van een koortslip, dan vermindert Virumed de ernst van de symptomen (zoals tintelingen, blaasjes of korstjes en de duur van een bestaande koortslip.

Virumed is een medisch hulpmiddel klasse I, zoalsgedefinieerd in de Europese richtlijn voor medische hulpmiddelen 47/2007/EEC.

Voorkomt een koortslip of koortsuitslag.
Vermindert de duur van een koortslip en de ernst van de symptomen.

Het Herpes Simplex Virus
leder jaar hebben zo'n 6 miljoen Nederlanders last van kleine, doorzichtige, vochthoudende blaasjes op de lip.
Deze blaasjes komen steeds, vrij plotseling, terug. Vaak zijn deze mensen, zonder dat zij het merken, besmet met het Herpes Simplex Virus. Er zijn twee varianten van het Herpes Simplex Virus, type 1 (HSV-1) en type 2 (HSV-2).

Type 1 is het meest voorkomend en wordt gekenmerkt door koorts, keelpijn,
koortsuitslag, blaasjes op de lippen en het gezicht en gezwollen lymfeklieren in de nek.

Type 2 wordt gezien als veroorzaker van de genitale herpes. Beide typen beginnen met jeuk, irritatie, bultjes en blaasjes. Het Herpes Simplex Virus kan actief worden en een koortslip veroorzaken als het afweersysteem lager is. Dit kan door veel factoren gebeuren waaronder schraal weer en felle zon (UV licht). Het Herpes SimplexVirus kan worden overgedragen door bijvoorbeeld zoenen of het delen van een glas. Het virus is een chronisch terugkerende infectie en bovendien zeer besmettelijk.
In het eerste jaar zijn de uitbraken van het virus en de ernst van de symptomen het grootst. Hoe langer men het virus heeft, hoe minder vaak het virus uitbreekt. De symptomen verdwijnen vaak na één of twee weken weer, maar het virus blijft wel in het lichaam zitten. Het virus nestelt zich in de zenuwknopen (ganglia). Hierdoor kan het Herpes SimplexVirus gemakkelijk opnieuw infecties . . veroorzaken. Wel kan men de activering voorkomen en de symptomen verminderen metVirumeda.
Dit is een koortslipcrème die preventief werkt tegen het Herpes Simplex Virus.

De voordelen
Virumed blokkeert UV stralen door een zonbeschermingsfactor (SPF) van 30. Blootstelling aan zonlicht verhoogt de kans op een koortslip. Het UV filter inVirumed beschermt tegen zonlicht. Zinkoxide verkort de duur van de koorstlip en vermindert de symptomen zoals blaasvorming, gevoeligheid, jeuk en tinteling. De oliën in Virumed hydrateren de lippen. Virumed bevat het ingrediënt Echinacea. Echinacea werkt weerstandverhogend.Een koortslip voorkomen is beter dan genezen!

Gebruiksaanwijzing:
De koortslipcrème dagelijks meerdere malen (3-6 keer) over de hele lippen aanbrengen. Extra aanbrengen bij actieve blootstelling aan UV stralen.

Productsamenstelling:
Petrolatum, titanium dioxide, diethylamino hydroxybenzoyl, hexyl benzoate, octyldodecanol, ethylhexyl triazone, butylmethoxydibenzoylmethane, ethylhexyl methoxycinnamate,zinc oxide, simmondsia chinensis oil, talc, prunus amygdalus dulcis oil, echium plantagineum seed oil, bisabolol, cardiospermum halicacabum flower/leaf/vine extract, helian- thus anuus seed oil, unsaponifiables, aluminum hydroxide, dimethicone/methicone copolymer, sucralose, echinacea purpurea radix.

Klantenreviews

  1. Geen last meer Review door Gerda
    Kwaliteit
    Prijs

    Hoi, wil even zeggen dat het mij heel goed helpt.
    Ondanks dat het steeds zonnig is geen last van mijn jaarlijkse opkomende koortslip.
    Goed spul dus!
    (Geplaatst op 12-05-11)

  2. Goed hoor ! Review door Wendy van Schoor
    Kwaliteit
    Prijs

    Hallo, ik voelde het opkomen en ik heb Virumed gebruikt omdat het me een goed product lijkt, en ja het heeft mij zeer goed geholpen.
    Het heeft zich niet door gezet, de lelijke blaasjes. (Geplaatst op 30-11-10)


Anderen kochten ook:
  1. Actie Easysun Bruiningscapsules 1+1 Gratis

    Normale prijs: € 39,90

    Speciale prijs: € 19,95

    Actie Easysun Bruiningscapsules 1+1 Gratis
  2. Easysun Zon en Actief SPF 30 200 ml

    Normale prijs: € 16,95

    Speciale prijs: € 15,95

    Easysun Zon en Actief SPF 30 200 ml
Bij ons kunt u betalen met:

Nieuwsbrief

Wilt u op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Emailadres: